Электронные классные журналы и дневники с возможностью дистанционного обучения

 

Отзывы и пожелания, техническая поддержка: [email protected]

 

Коротка презентація NZ.UA

Інструкція для адміністратора школи

Інструкція для вчителя

Інструкція для класного керівника

Інструкція для учнів і батьків

 

Відео-інструкції

Початок роботи на порталі NZ.UA - https://www.youtube.com/watch?v=G4_oM2Ap5h8
Інструкція по роботі вчителя на порталі NZ.UA - https://youtu.be/FOg46ltTVrc
Інструкція для учнів та батьків по роботі з порталом NZ.UA - https://youtu.be/9ZYa_-oVK5s

 

Щоб почати користуватись порталом "Нові знання" в повному обсязі, відповідальній особі в закладі освіти потрібно виконати наступні прості кроки:

1. Потрібно увійти на портал nz.ua з логіном і паролем користувача, який для вашої школи має права "Куратор ЗЗСО", або запустити програму КУРС:Школа, і в ній натиснути кнопку "КУРС:Онлайн", що знаходиться в верхній частині вікна програми поряд з іншими кнопками. Тоді авторизація з потрібними правами пройде автоматично.
2. На порталі nz.ua перейти до пункту меню "Адміністратор", обрати "Співробітники".
3. Натиснути Згенерувати паролі: Всім, хто не має пароля. На ваш комп'ютер буде завантажено PDF-файл з логінами та паролями, які потрібно роздати вчителям.
    Як альтернативний та більш безпечний варіант, можна відредагувати кожного вчителя, проставити йому e-mail та логін(можна використати e-mail), тоді при зберіганні даних про вчителя йому на e-mail  автоматично буде відправлено новий пароль.
4. Так само можна згенерувати логіни та паролі батькам та дітям для кожного класу. Або ви можете покласти це завдання на класних керівників - вони мають доступ до створення логінів та паролей батькам і дітям в рамках свого класу.
5. Все, можна користуватись порталом - вчителі можут створювати журнали та заповнювати уроки по своїм предметам, виставляти оцінки та давати домашнє завдання, а батьки і діти зможуть переглядати розклад та щоденники.

Якщо раніше ви користувались порталом "Мої Знання", і логіни та паролі вже були створені, то вони підійдуть для нового порталу.

 

 

Ви можете розмістити на власному сайті посилання (банер) для того, щоб користувачі мали можливість швидко отримати доступ до розкладу та щоденників.

Розмір Опис Код для вставки на сайт Зовнішній вигляд
200 х 200 Перехід на головну сторінку nz.ua <a href="https://nz.ua" target="_blank"><img src="https://nz.ua/bnr/bnr_200x200_1.png" alt="" width="200" height="200" border="0"></a>
200 х 200 Перехід на головну сторінку nz.ua <a href="https://nz.ua" target="_blank"><img src="https://nz.ua/bnr/bnr_200x200_4.png" alt="" width="200" height="200" border="0"></a>
200 х 200 Перехід на сторінку з розкладом закладу. Увага, перед вставкою коду замість 1234 вкажіть номер вашого закладу в системі ІСУО <a href="https://nz.ua/school/wall?id=1234" target="_blank"><img src="https://nz.ua/bnr/bnr_200x200_2r.png" alt="" width="200" height="200" border="0"></a>
200 х 200 Перехід на сторінку з розкладом закладу. Увага, перед вставкою коду замість 1234 вкажіть номер вашого закладу в системі ІСУО <a href="https://nz.ua/school/wall?id=1234" target="_blank"><img src="https://nz.ua/bnr/bnr_200x200_3r.png" alt="" width="200" height="200" border="0"></a>

 

Власний розмір та колір банеру ви можете замовити, звернувшись за адресою [email protected]

Політика щодо обробки персональних даних