Электронные классные журналы и дневники с возможностью дистанционного обучения

Сайт "Новые Знания" является одной из составляющих всеукраинского проекта "КУРС: Образование".

 

Его пользователи - это руководители учебных заведений общего среднего образования Украины (директора школ, их заместители), завучи, учителя, ученики родители.

 

Найдите свою школу на карте или по номеру, и вы сможете посмотреть расписание занятий.

 

Те, кто имеет логин и пароль доступа к сайту, могут  перейти к собственным журналам (учителя) или дневникам (ученики и родители), нажав на кнопку "Войти".

 

Ученики и родители могут получить логин и пароль у своего классного руководителя.

 

Учителя и классные руководители получают логины и пароли у куратора школы.

 

Куратор школы заходит на портал с тем же логином и паролем, что и на портал isuo.org.

 

 

Щоб почати користуватись порталом "Нові знання" в повному обсязі, відповідальній особі в закладі освіти потрібно виконати наступні прості кроки:

1. Потрібно увійти на портал nz.ua з логіном і паролем користувача, який для вашої школи має права "Куратор ЗЗСО", або запустити програму КУРС:Школа, і в ній натиснути кнопку "КУРС:Онлайн", що знаходиться в верхній частині вікна програми поряд з іншими кнопками. Тоді авторизація з потрібними правами пройде автоматично.
2. На порталі nz.ua перейти до пункту меню "Адміністратор", обрати "Співробітники".
3. Натиснути Згенерувати паролі: Всім, хто не має пароля. На ваш комп'ютер буде завантажено PDF-файл з логінами та паролями, які потрібно роздати вчителям.
    Як альтернативний та більш безпечний варіант, можна відредагувати кожного вчителя, проставити йому e-mail та логін(можна використати e-mail), тоді при зберіганні даних про вчителя йому на e-mail  автоматично буде відправлено новий пароль.
4. Так само можна згенерувати логіни та паролі батькам та дітям для кожного класу. Або ви можете покласти це завдання на класних керівників - вони мають доступ до створення логінів та паролей батькам і дітям в рамках свого класу.
5. Все, можна користуватись порталом - вчителі можут створювати журнали та заповнювати уроки по своїм предметам, виставляти оцінки та давати домашнє завдання, а батьки і діти зможуть переглядати розклад та щоденники.

Якщо раніше ви користувались порталом "Мої Знання", і логіни та паролі вже були створені, то вони підійдуть для нового порталу.