+38 057 777 02 77    mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.    skype: btg_work

Комплексна автоматизація бізнесу

Наша компанія допомагає замовникам ефективно підтримувати бізнес-процеси, які охоплюють різні підрозділи компанії, різнорідні програмні додатки і сховища даних. Ми забезпечуємо автоматизований інформаційний обмін та «наскрізну» обробку даних в рамках комплексних бізнес-правил.

 Наша компанія надає повний пакет інтеграційних сервісів, що дозволяє збільшити продуктивність бізнес-процесів, позбутися від неефективних рутинних операцій, верифікувати в масштабі підприємства достовірність і цілісність даннихв різних сховищах, додатках і географічно розподілених офісах.

Залежно від конкретних потреб і наявної ІТ-інфраструктури, компанія пропонує кілька способів системної інтеграції

Аналіз і консалтинг на інтеграційних проектах

Ми надаємо набір передпроектних сервісів для забезпечення цілісності бачення, прозорого бюджетування, оптимального вибору технологій і вирішення питань інформаційної безпеки:

  •     Технологічний консалтинг
  •     Консалтинг з питань інформаційної безпеки
  •     Аудит і тестування інформаційних систем
  •     Проектний аналіз та планування
  •     Розробка інтеграційної архітектури
  •     Моделювання процесів і потоків даних


Наші замовники мають можливість скористатися даними сервісами як у вигляді органічної частини інтеграційного проекту, виконуваного нами, так і в якості окремої послуги, незалежної від постачальника інтеграційного рішення.

 

Шина даних

Для великого бізнесу, якому потрібно наскрізна інтеграція по десяткам і сотням автоматизованих робочих процесів, наша компанія пропонує впровадження повноцінної шини даних (Enterprise Service Bus, ESB). Ми пропонуємо сервіс-орієнтовану архітектуру (SOA) рішень, заснованих на сучасних пропрієтарних платформах і технологіях і продуктах з відкритим кодом.

Наші замовники отримують всі переваги повного циклу впровадження, включаючи розгортання і стабілізацію рішень, повну технічну документацію, ефективний аутсорсинг супроводу і підтримки.

 

Інтеграція

Ми пропонуємо розробку та впровадження центральної інтеграційної системи, що забезпечує можливість централізованого доступу до даних, синхронізації даних і управління бізнес-процесами. Такий підхід може бути особливо ефективний для підприємств середніх розмірів, легко масштабується і може бути трансформований в ESB-рішення в міру зростання бізнесу.

Наша компанія також пропонує портальну інтеграцію (на основі впровадження корпоративного порталу), включаючи рішення по вилученню та візуалізації даних і організації єдиної точки доступу до корпоративних інформаційних ресурсів.
Точкова (point-to-point) інтеграція та інтеграція «на вимогу»

Для задоволення потреби наших замовників в одиничної інтеграції, яка зазвичай диктується необхідністю автоматизувати обмін даними між двома додатками, або приєднати все ще ізольоване додаток до існуючої інтегрованої середовищі, ми надаємо такі послуги:

  •     Замовлена інтеграція API
  •     Розробка конекторів даних (data connectors)
  •     Розробка проміжного програмного забезпечення (middleware)
  •     Доопрацювання і рефакторинг наявних додатків для забезпечення можливості їх інтеграції

 

Back to top
Back to top